Volleybalvereniging Van Slag, gevestigd in Utrecht Overvecht, is een levendige en actieve vereniging die haar leden veel meer biedt dan alleen de mogelijkheid om te volleyballen. Van competities en trainingen tot gezellige evenementen en feesten, Van Slag is een plek waar sportiviteit, gezelligheid en persoonlijke ontwikkeling hand in hand gaan. Dit artikel duikt in de diverse activiteiten en aspecten die Van Slag tot een unieke en aantrekkelijke vereniging maken.
De OlymPas en Van Slag Registratie
Voor Van Slaggers die gebruik maken van de sportfaciliteiten van Olympos, is de OlymPas een essentieel onderdeel van het lidmaatschap. Elk jaar dient deze pas opnieuw aangeschaft te worden, in combinatie met de Van Slag registratie. Met de recente introductie van toegangspoortjes bij Olympos is het cruciaal dat leden hun OlymPas met de actuele Van Slag registratie bij zich hebben, met name op de dinsdagavonden. Het nieuwe seizoen bij Olympos start op 1 augustus, waardoor oude registraties vanaf dan niet meer geldig zijn. Degenen die gedurende de zomer op dinsdagavond willen blijven volleyballen, dienen ervoor te zorgen dat ze na 31 juli een nieuwe OlymPas met registratie aanschaffen.
Voor degenen die van plan zijn om op 5 augustus aan de Dinsdag Avond Vrijspelen (DAV) deel te nemen, is het noodzakelijk om tussen 1 en 5 augustus een nieuwe OlymPas met registratie te hebben. Indien men niet van plan is om naar de DAV te gaan, dient de registratie voor de start van het nieuwe seizoen (26 augustus) in orde te zijn. Leden die al voor 1 augustus een jaarabonnement hebben aangeschaft, kunnen een OlymPas maandabonnement kopen om hun pas tot minstens 31 juli 2026 geldig te maken.
Zomeractiviteiten en de D.A.V.
Ook tijdens de zomermaanden staat Van Slag niet stil. De Dinsdag Avond Vrijspelen (D.A.V.) biedt leden de mogelijkheid om van 1 juli tot en met 22 augustus elke dinsdagavond van 17:30 tot 21:15 op Olympos te volleyballen. Na afloop van het volleyballen kunnen leden met 10% korting borrelen bij Walden. De DAV overdrachtsborrel is verplaatst naar 5 augustus, waar het 40ste bestuur de bestuursbal onofficieel doorgeeft aan het 41ste bestuur.
Beachvolleybal Zomerreeks
Na het succes van het Ex on the BeachCie zomertoernooi organiseert Van Slag een beachvolleybal zomerreeks. Vanaf 6 juli en vervolgens van week 29 (20 juli) tot en met week 35 (31 augustus) kan er elke zondagavond vanaf 18:00 uur vrij worden gebeachvolleybalt op Irene Beach. Iedere week worden er nieuwe inschrijvingen open gezet op zondagochtend voor de zondag daaropvolgend. De inschrijvingen sluiten op zondagmiddag om 16:00 uur. Indien er te weinig inschrijvingen zijn, wordt dit om 16:30 uur gecommuniceerd. Deelname kost maximaal €3 per persoon per keer.
Lees ook: Volleybal: Alles over winnen
Kampeerweekend in Zeewolde
Van 11 tot en met 13 juli organiseert Van Slag een kampeerweekend in Zeewolde. De locatie ligt aan het water, waardoor er mogelijkheden zijn om te zwemmen en te relaxen. Er is een gevarieerd programma met activiteiten zoals volleyballen, een kampvuur met marshmallows en een bonte avond. Deelname aan het kampeerweekend kost maximaal €55,50. De inschrijvingen sluiten op 19 juni om 23:59.
Terugblik op Afgelopen Activiteiten
De afgelopen maanden heeft Van Slag weer tal van activiteiten georganiseerd. Een van de meest memorabele was de hemelse cantus die al snel in de hel veranderde. Gekleed in het wit werden de deelnemers door een pikzwarte gang geleid naar een zaal met rode lampen en rook, waar ze onderworpen werden aan zangproeven en straffen. Ondanks de helse omstandigheden werd er veel gelachen en genoten.
Ook de Voorjaars-ALV was een belangrijke gebeurtenis. Hier werd duidelijk hoeveel werk er achter de schermen wordt verzet om de vereniging draaiende te houden. Tijdens de ALV werden twee nieuwe vertrouwenscontactpersonen gekozen: Karlijn als intern en André als extern. Daarnaast werd het 41ste bestuur bekrachtigd en werden Ruth en Lieke ingestemd als nieuwe leden van de Raad van Bestuur.
De laatste dinsdagavond van het jaar was een avond vol emoties. Er werd afscheid genomen van leden die Van Slag verlaten, vakantie gevierd en gefeest. De avond stond in het teken van gezelligheid en er werd volop gedronken.
Van Gras 2025: wintereditie was een groot succes. Er deden meer deelnemers mee dan ooit tevoren, waaronder twee volledige dove teams. Naast volleyballen waren er ook andere activiteiten, zoals een estafette, sneeuwballengevecht en een apresskipiste.
Lees ook: Alles over zand sokken en volleybal
Overzicht van Andere Activiteiten
Naast de reeds genoemde activiteiten heeft Van Slag de afgelopen maanden nog diverse andere evenementen georganiseerd, waaronder:
- Het IntroCie pooltoernooi
- Het vrijwilligersuitje met kanoën, volleyballen en spelletjes
- Het Familie- en Vriendentoernooi van de ToCo
- De Zeilactiviteit van de LustrumCie
- Het weekendje weg van de WeekendCie
- Het zomertoernooi van de BeachCie
- Het Kerstballentoernooi met blacklight editie
- De Switch kroegentocht
- De scheidsrechterscursus
Bestuurszaken
Het 40ste bestuur heeft aangegeven dat hun jaar er bijna op zit. Het 41ste kandidaatsbestuur is ingestemd op de VALV en zal de komende tijd worden ingewerkt. Het 40ste bestuur kijkt terug op een leuk en enerverend jaar, maar is blij om het stokje over te dragen aan het enthousiaste en energieke 41ste bestuur.
Een van de bestuursleden, Linda, heeft aangegeven dat haar bestuursjaar anders is verlopen dan verwacht. Door langdurige klachten na (vermoedelijk) Corona heeft ze minder betrokken kunnen zijn bij de activiteiten dan ze had gewild. Met de hulp van artsen en haar bestuursgenootjes pakt ze nu langzamerhand de draad weer op.
Wist je datjes
- Lord of the Balls bovenaan in de ranking is geëindigd met 1 punt meer dan bal.com?
- Stuiterballie het bierteam van dit jaar is geworden?
- Er dit seizoen 5 sets 31-29 zijn geëindigd en 1 set 25-3?
Lees ook: Alles over Vrije Ruimte Volleybal
tags: #volleybal #vereniging #utrecht #overvecht