De Geschiedenis van Team Vos Zaalvoetbal

Het verhaal van veel voetbalverenigingen begint vaak bescheiden, en zo ook de oorsprong van wat later Team Vos Zaalvoetbal zou worden. Dit artikel duikt in de archieven en herinneringen om de geschiedenis van deze vereniging te reconstrueren, van de eerste voetbalactiviteiten tot de ontwikkelingen in de zaal.

De Vroege Jaren: VIOS als Voorloper

De wortels van het voetbal in deze context kunnen worden teruggevoerd naar een groepje schooljongens. Met een bal, die eigendom was van J.den Boer, oefenden ze vaak het voetbalspel op een veldje aan den Hooge Wei (nu Beijersstraat). Het idee om een wedstrijd te spelen ontstond al snel, maar daarvoor moesten er nog een paar jongens bij gezocht worden. Omdat het vriendenploegje nog geen naam had, verzon men ter plekke vlak voor deze wedstrijd de naam VIOS (Vooruitgang Is Ons Streven).

Na deze wedstrijd werd er afgesproken dat men de volgende dag bij elkaar zou komen om te praten over het oprichten van een voetbalclub. En zo geschiede, op maandagavond 1 juni 1914 werd er een bijeenkomst gehouden bij Manus van Alten, thuis in de Segherstraat 107 te Den Haag. Op deze avond werd officieel de voetbalvereniging VIOS opgericht. Manus van Alten werd de voorzitter, Ron van Schepen secretaris, F.

In die tijd was het moeilijk om een vast terrein te hebben. Op een gegeven moment kwam er weer een nieuwe voetbalvereniging op het veld van den Hoogen Wei, namelijk D.O.S.(het latere R.V.C.). Deze club nam het VIOS terrein in beslag. Via de heer Zunderdorp wist men hier echter wel raad mee. Het allereerste elftal van VIOS was het de volgende spelers samengesteld: Keeper: M. van Alten, Achterhoede: K. Kleijnis en N. de Klein, Middenlinie: J. Gomes, J. Koutrik en F. Needes, Voerhoede: J. den Boer, W. Segaar, R. van Scheepen, M. Kleijnis en N. Met dit elftal ging men op de zondag voetballen. De eerste wedstrijden waren allemaal uitwedstrijden, simpelweg omdat VIOS nog geen doelpalen had. De meeste tegenstanders kwamen allemaal uit de omgeving van de Waldorpstraat te Den Haag. Dit waren o.a.

Na een paar weken gevoetbald te hebben kreeg VIOS ook eindelijk doelpalen, maar nog wel zonder bovenkant, dus spande men een touw. Helaas diende weer het volgende probleem zich aan want er kwam op “de Hooge Wei” weer een nieuwe vereniging voetballen onder de naam D.O.S. (wat later R.V.C. zou gaan heten), en die namen het VIOS terrein in beslag. Het team van VIOS speelde in haar eerste seizoen alleen maar serie- (vriendschappelijke-)wedstrijden. Toen VIOS eindelijk een eigen speelveld had en successen ging behalen, stak ook de jaloezie haar kop om de hoek en zo werd VIOS de eerste vereniging in Nederland waar de doelpalen van werden doorgezaagd. Zodoende zat VIOS wederom zonder doelpalen. Gelukkig wist men de heer Hoogendoorn, die de eerste doelpalen had geregeld, weer zo gek te krijgen om weer nieuwe doelpalen te schenken.

Lees ook: Jouw eigen zaalvoetbalteam

Er kwam een volgende kink in de kabel want de zomer kwam in het het land en de een na de andere voetballer bedankte en zodoende bleven er maar weinig leden over. Er werd een nieuwe vergadering uitgeschreven waarin o.a. Het bestuur van VIOS was aan het begin van seizoen 1916-1917 als volgt samengesteld; N.H. Kleyn (voorzitter), H. van Scheepen (secretaris), F. Meeder (penningmeester) en de heren M. van Alten, J. den Boer, W. Brok, W. Het eerste elftal van VIOS bestond uit: J. van Baarle, N.H. de Kleijn, B. Vermeulen, J. van der Linde, J. Gomes, J. den Boer, H. van Scheepen, B. Martens, M. van Alten, O.C. van Soldt en A. In de eerste competitiewedstrijd werd er met 4-0 verloren van Celeritas 2. De overige wedstrijden werden bijna allemaal gewonnen maar toch werd Celeritas 2 kampioen. VIOS 2 was uit de volgende personen samengesteld: W. Brok, A. de Weert, C. Winterkamp, J. van Koutrik, B. Strik, P. van der Meer, H. Dekker, J. Zoutenbier, W. van Dort, W. Strik en F. Meeder.

Nadat de voetbalvereniging Vitesse in Den Haag ontbonden werd kwamen er van die club enkele zeer goede voetballers bij VIOS voetballen. Het eerste elftal van VIOS werd in het seizoen 1917-1918 dan ook ongeslagen kampioen van de 3e Klasse A. Ook het tweede elftal van VIOS werd dit seizoen kampioen en wel van de 3e Klasse D. Van de slechts 6 gespeelde competitiewedstrijden wist men er 4 te winnen, 1 gelijk te spelen en werd er 1 keer verloren. Wegens de mobilisatie waren aan het begin van het seizoen veel spelers in militaire dienst, waardoor regelmatig de teams van VIOS onvolledig moesten aantreden. Hierdoor waren de resultaten van het eerste- en tweede-elftal nihil. Aan het einde van het seizoen waren de elftallen weer compleet en behaalde VIOS een record aantal prijzen. Zo behaalde VIOS 1 de 4e prijs in de H.V.B.-jubileumwedstrijden nadat er enkele 1e Klasse HVB-elftallen waren verslagen en won men de eerste prijs bij Geel Zwart te Schiedam en werd men tweede op een toernooi bij DHL te Delft. Veel jonge voetballers werden in dit seizoen lid van VIOS en hiermee kwam het ledenaantal op 65 uit. In het seizoen 1919-1920 werd er bij VIOS voor het eerst een jeugdafdeling gevormd. Door toetreden van een aantal zeer goede voetballers, zoals G. Tap, W. Tap, B. Strang en J. Romijn kreeg VIOS een ijzersterk elftal en werd de competitie dan ook met veel vertrouwen tegemoet gezien. Dit optimisme werd ook bevestigd want het eerste elftal werd ook (weer) kampioen, ditmaal van de 2e klasse A van de Haagse Voetbal Bond. Ook in de HVB-beker deed VIOS het uitstekend en werd pas in de halve finale uitgeschakeld door VDS. De eerste elftalspelers H. Perrenet en W. Het tweede elftal van VIOS kwam dit seizoen ook uit in de 2e Klasse (B) en eindigde op de vierde positie van de ranglijst. VIOS nam met 4 elftallen deel aan de competitie van seizoen 1920-1921.

Het seizoen 1920-1921 werd wederom een succesvol seizoen voor VIOS. Het eerste elftal, dat was samengesteld uit de volgende spelers; J. van Baarle (keeper), J. Osinga, P. Waasdorp, P. Jacobs, O.C. van Soldt, B. Mulder, B. Strang, H. Perrenet, C. van Wijngaarden, G. Tap en W. Tap werd wederom kampioen, ditmaal van de 1e Klasse A van de H.V.B. Dit kampioenschap werd op 22 mei 1921 binnen gehaald na de 1-0 zege op het Haagse BMT. De echte voetbalkenners zien onmiddellijk de namen van Gerard Tap en (de zeer jonge) Wim Tap in de opstelling van VIOS. Bij aanvang van het seizoen 1921-1922 was het VIOS-bestuur als volgt samengesteld: O.C. van Soldt (Voorzitter), P. ten Wolde (2e Voorzitter), A. Lens (1e Secretaris), J. den Boer (2e Secretaris), H. Perrenet (Penningmeester) en de Commissarissen G. Tap en J. van Soldt. Vanaf het seizoen 1921-1922 huurde VIOS een ander terrein. Dit terrein was eigendom van boer Van der Made en was gelegen aan de voet van de duinen bij Kijkduin. Het eerste elftal van VIOS debuteerde uitstekend in de Nederlandse Voetbal Bond en eindigde uiteindelijk op te tweede positie achter kampioen Lugdunum. Het vertrek van de jeugdige en zeer talentvolle Wim Tap en zijn broer Gerard naar ADO was een grote aderlating voor het eerste elftal van VIOS. VIOS maakte goede tijden door. In 8 seizoenen tijd promoveerde VIOS van de 3e klasse HVB naar de 2e klasse NVB. Het spreekwoord “Het zijn sterke benen die de weelde kunnen dragen” werd bijna werkelijkheid. Er ontstonden wat onenigheden, die tot gevolg hadden dat diverse spelers het VIOS nest verlieten, hetgeen zich later, zo leert de geschiedenis, zou herhalen. Zo verkregen bijvoorbeeld de gebroeders Tap overschrijving naar ADO. Het eerste elftal van VIOS werd ongeslagen (en slechts één gelijkspel, 2-2 tegen VDS) kampioen van de 3e Klasse B van de N.V.B. Een prachtig resultaat natuurlijk wat door enthousiasme en strijd, waaraan M.

Nu volgde er de promotiewedstrijden en in de eerste wedstrijd moest VIOS op het O.N.A.-terrein aantreden tegen Steeds Volharden, de kampioen van de andere derde klasse. VIOS verloor deze wedstrijd met 1-0. Op Tweede Paasdag 1925 moest VIOS in en tegen Gouda aantreden. Het elftal van trainer Verheijen voetbalde met verbetenheid en won uiteindelijk met 2-0. Een week later won Gouda weer van St. Volharden waardoor dus alle drie de clubs 2 punten hadden vergaard. Vervolgens won VIOS thuis met maar liefst 5-2 van St. Volharden en ook Gouda versloeg deze tegenstander. De beslissing moest dus vallen op 17 mei 1925 toen de wedstrijd VIOS-Gouda op het programma stond. Het kampioen- en promotie-elftal van VIOS was uit de volgende spelers samengesteld: J. van Baarle, P. Calama, P. Waasdorp, H. Wuhl, O.C. van Soldt, W. de Zwart, B. Strang, B. Martens, P. Bogerman, J.K. van Soldt en G. v.d. In acht jaar tijd was VIOS 1 van de 3e Klasse HVB tot de 2e Klasse KNVB doorgestoten, een unieke prestatie in de geschiedenis van VIOS. Voor de N.V.B.-beker versloeg VIOS in de eerste ronde Steeds Hooger met 4-3. Na de promotie werd VIOS 1 dit seizoen ingedeeld in de zondag 2e Klasse van de N.V.B. met als tegenstanders; ADO, BMT, Concordia, CVV, Olympia, RFC, SVW, Velox en Xerxes. Het vlaggenschip van VIOS debuteerde uitstekend in de 2e Klasse door in de eerste competitiewedstrijd CVV met 3-0 te verslaan. Uiteindelijk eindigde VIOS met 13 punten uit 18 wedstrijden (6 gewonnen, 1 gelijk en 11 verloren) op de zevende positie van de ranglijst. Na een nek-aan-nek-race met Laakkwartier 1 werd VIOS 2 in het seizoen 1925-1926 kampioen. Hier waren wel drie beslissingswedstrijden voor nodig. De eerste beslissingswedstrijd eindigde onbeslist, de tweede werd gewonnen door Laakkwartier maar onder protest van VIOS moest deze wedstrijd overgespeeld worden. De derde beslissingswedstrijd duurde maar liefst 2,5 uur maar ook hier viel geen beslissing. Vervolgens volgde er een toss, kop of munt! In alle opzichten was seizoen 1926-1927 een slecht seizoen voor geheel VIOS, financieel en moreel. De opkomst van de leden was wekelijks slecht en zodoende werd het een van de moeilijkste jaren voor de functionarissen van de club. Over de competitie valt eigenlijk ook weinig om over te schrijven. Het eerste elftal van VIOS eindigde op de voorlaatste plaats van de 2e Klasse N.V.B.

Ook in het seizoen 1927-1928 wist het eerste elftal van VIOS zich ternauwernood te handhaven in de zondag 2e Klasse N.V.B. Met tegenstanders zoals o.a. DHC, Hercules, Fortuna en HDWS werd er slechts 4 keer gewonnen en 4 maal gelijk gespeeld. Ook in het seizoen 1928-1929 zien we dat de prestaties van VIOS 1 niet al te best waren. Het vlaggenschip van de club behaalde namelijk slechts drie overwinningen, waarvan twee op ASC (4-2 en 8-1). Het tweede elftal van VIOS deed het dit seizoen stukken beter in de competitie en eindigde uiteindelijk op de tweede positie (achter kampioen Gouda 2) van de ranglijst. Tijdens het seizoen 1928-1929 verkeerde het VIOS-terrein in zo’n slechte toestand zodat er verschillende keren moest worden uitgeweken naar het terrein van VUC en BMT. In het seizoen 1929-1930 zien we in de competitie eindelijk weer goede prestaties van VIOS 1 in de 2e Klasse van de NVB. Gewonnen werd er namelijk van Overmaas (1x), SVV (2x), SVW (1x), CVV (2x), BMT (2x) en Merwede (2x). Gedurende het seizoen 1930-1931 beschikte VIOS niet over een eigen terrein omdat het terrein onder aan de duinen bebouwd werd en de club derhalve deze locatie noodgedwongen moest verlaten. De thuiswedstrijden van het eerste- en tweede elftal werden in het Zuiderpark gespeeld. VIOS 1 speelde in de 2e Klasse o.a. tegen WVV, DOSKO, Gouda, RFC en Stadskanaal. Uiteindelijk eindigde VIOS met 14 punten op de zesde positie van de ranglijst. Het tweede elftal van de terreinloze club werd in dit seizoen kampioen en promoveerde hiermee naar de reserve 2e Klasse. VIOS 1 behaalde uiteindelijk 14 punten in de 2e Klasse. Het tweede elftal van VIOS debuteerde aardig in de res. Al snel werd aan één van de lange zijden van het veld een tribune gebouwd. Na al jaren lang in de onderste regionen van de 2e Klasse te zijn geëindigd werd de degradatie in het seizoen 1932-1933 voor het eerste elftal nu bijna echt een feit. Met slechts 12 punten eindigde VIOS, samen met VOC, onderaan de ranglijst waardoor er een beslissingswedstrijd volgde wie van deze twee clubs zou degraderen naar de 3e Klasse.

Lees ook: Gids voor zaalvoetbal in Gouda

Opvallend detail tijdens het seizoen 1932-1933 was dat jeugdspeler Jan van Laar al op 14e jarige leeftijd debuteerde in het eerste elftal van VIOS. Ook het tweede elftal van VIOS eindigde (met slechts 8 punten) onderaan de ranglijst en degradeerde. De vraag die al enkele seizoenen werd gesteld, hoe lang kon het eerste elftal van VIOS zich nog handhaven in de 2e Klasse? Hier kwam in het seizoen 1933-1934 antwoord op want VIOS kende een onfortuinlijk seizoen 1933-1934 en eindigde wederom op de laatste plaats van de ranglijst. Als gevolg hiervan moest VIOS degradatiewedstrijden spelen tegen de kampioenen van de 3e Klasse A (Hoek van Holland) en 3e Klasse B (RVC). Na de eerste drie wedstrijden al verloren te hebben viel het doek definitief voor VIOS en degradeerde men de de zondag 3e Klasse van de KNVB. Het ledental bij VIOS bleef maar groeien en hierdoor werd er voor het seizoen maar liefst 7 seniorenelftallen ingeschreven voor de competitie. Het eerste elftal van VIOS kwam in dit seizoen dus weer uit in de 3e Klasse en deed het daarin niet onverdienstelijk. Men scoorde de meeste doelpunten (66) in deze afdeling maar kregen er met 46 ook aardig wat tegen. Eindelijk viel er in dit seizoen weer wat te vieren bij VIOS want de lagere elftallen deden het uitstekend. Zo won VIOS 3, in het 40-jarige jubileumjaar der HVB, de HVB-beker. VIOS 5 werd met 30 punten, en een doelsaldo van 100 voor en 16 tegen, ongeslagen kampioen. Het eerste elftal van VIOS presteerde in het seizoen 1935-1936 uitstekend en werd uiteindelijk kampioen van de zondag 3e Klasse B van de KNVB. In de eerste p/d wedstrijd stond VIOS drie minuten voor tijd nog met 0-2 voor bij Kennemers, maar toch eindigde deze wedstrijd in 2-2. Vervolgens verloor VIOS op het VUC-terrein van Olympia waardoor er geen promotie naar de 2e Klasse volgde. Wederom werd het vlaggenschip van VIOS kampioen van de 3e Klasse B en moesten er dus wederom promotie/degradatie wedstrijden gespeeld worden. In Rotterdam won VIOS met 1-7 bij Steeds Hooger maar vervolgens werd er thuis met 0-2 verloren van Gouda. VIOS-Steeds Hooger werd vervolgens 5-0 dus kwam alles aan op de laatste en beslissende wedstrijd Gouda-VIOS. Het eerste elftal begon met zeven overwinningen op rij uitstekend aan de competitie. In de achtste speelronde verloor VIOS onverdiend met 3-2 van R.D.M. Uiteindelijk eindigde VIOS dit seizoen op de derde positie van de ranglijst, achter kampioen R.D.M. Voor de KNVB-beker won VIOS in de eerste ronde van het sterkte DHC met maar liefst 5-1 en in de tweede ronde werd de v.v. Gooi met 3-2 verslagen. In de derde ronde moest VIOS naar FC Haarlem, één van de beste Eerste Klassers op dat moment. In seizoen 1938-1939 werd VIOS wederom kampioen in de 3e Klasse B en moesten er dus weer promotie/degradatie wedstrijden gespeeld gaan worden. VIOS moest samen met ASC en BEC gaan uitmaken wie er zou gaan promoveren naar de 2e Klasse. Bij deze de verloop van de p/d wedstrijden: BEC-ASC 6-2, ASC-VIOS 0-1, VIOS-BEC 4-1. Nadat ASC-BEC 0-1 was geworden moest VIOS dus tegen BEC winnen om te promoveren. De kampioensploeg van VIOS was uit de volgende spelers samengesteld: J. Wils, J. Metz, G. Slootweg, Th. Versluis (aanvoerder), G. Jacobs, A. Vink, J. van Laar, P. Klapwijk…

De Opkomst van Zaalvoetbal

Hoe de eerste ideeën voor een zaalvoetbal vereniging in de Achtse Barrier ontstonden is in de archieven niet meer terug te vinden (mogelijk kunnen Hans of Martin hier nog wat van herinneren), duidelijk is wel dat in het voorjaar van 1984 middels een oproep in het wijkblad " 't Brierke" de interesse hiervoor gepeild werd. Uiteindelijk werd het de niet "de Mortel" maar de sporthal van het Bisshop Bekkers College.

Kick-off Toernooi en Veldvoetbal Uitstapje

In de jaren 1988 t/m 1992 werd door ZVAB het "kick-off toernooi" georganiseerd. Dit toernooi werd jaarlijks gehouden op de eerste zondag van het nieuwe jaar. Het toernooi werd een aantal jaren gesponsord door het bedrijf "Add on BV" uit Valkenswaard. In 1992 was geen sponsor meer beschikbaar.

In 1999 maakte ZVAB een uitstapje naar het veldvoetbal door deel te nemen aan de recreatieve zomeravond competitie "De Grote Beek". Doordat deze wedstrijden echter op wisselende werkdagen werd gehouden en het aanvangstijdstip van 18.30 uur of 19.00 uur, was het niet altijd mogelijk om een volledig elftal op de been te brengen.

Jubileum en Spelers door de Jaren Heen

Er heerste bij de huidige leden al een tijdje enige twijfel hoelang ZVAB nu daadwerkelijk bestond en wanneer het tijd is om dit heugelijke feit te vieren. Gelukkig hebben we de administratie uit de begin tijd terug kunnen vinden. Door de jaren heen zijn er heel wat spelers voorbij gekomen. Sommige hielden het na 1 wedstrijd al voor gezien, anderen haakten op langere termijn af (door blessures, verhuizing, andere interesses, tijdgebrek). Nick v.d. Is de informatie niet correct of heb je aanvullingen?

Lees ook: Meer dan een sport: Zaalvoetbal

Fusies en Samenwerkingen in de Voetbalwereld

Om een breder perspectief te bieden, is het interessant om te kijken naar andere fusies en samenwerkingen in de voetbalwereld. Op 16 maart 1994 is voetbalvereniging Smilde’94 opgericht, dit gebeurde tijdens de oprichtingsvergadering van v.v. Smilde'94 in het Kompas te Smilde. Maar reeds op 1 september 1991 werd al gestart met een samenwerking tussen de beide clubs. Een nieuwe jeugdafdeling werd opgericht. Er werd gevoetbald onder de naam SSSV/SMILDE COMBINATIE. Reden hiertoe was o.a. de terugloop van het aantal leden bij de oudere jeugd. Uit leden van beide clubs werden elftallen geformeerd. Na diverse jaren van vergaderen en overleggen had er in Smilde een uniek gebeuren plaatsgevonden, 2 voetbalverenigingen gingen fuseren tot 1 club. De sportieve prestaties van beide clubs waren in de jaren daarvoor van dien aard dat beide besturen besloten rond de tafel te gaan zitten. De bedoeling van de fusie was niet alleen om de nieuwe club op een hoger niveau te brengen. v.v. Smilde’94 wou ook een sterke onderhandelingspartner zijn naar het gemeentebestuur. De gedenkwaardige en vooruitstrevende initiatief werd gepresenteerd en bestond uit een vriendschappelijke wedstrijd van zaterdag 1 tegen zondag 1, met als afsluiting een koud buffet en een drankje voor iedereen. Voorafgaande aan deze wedstrijd gaf (de eerste ) voorzitter A. Vos van Smilde’94 een toelichting over de sponsoren. Immers door deze fusie moesten alle teams van een nieuw voetbaltenue worden voorzien. A. C. P. J. P. L. H. E. J. Zij zijn gekozen tijdens de oprichtingsvergadering van v.v. Smilde'94 op 16 maart 1994 in het Kompas te Smilde. Men is gekozen door handopsteking. Het bestuur bestond uit 9 leden waarvan 3 leden het dagelijks bestuur vormen -> voorzitter, secretaris en penningmeester. De eerste trainer van Smilde’94 was dhr. G. Bosgraaf. Hij verzorgde tweemaal in de week de training van de zaterdag- en zondagafdeling. De oudste jeugd werd getraind door dhr. J. Warries. Het streven van Smilde’94 was door middel van een jeugdplan om de jeugd hoger op te laten spelen. Met als gevolg uiteindelijk ook het niveau van de senioren omhoog te krikken. De club heeft zijn naam te danken aan een wedstrijd die werd uitgeschreven. Men mocht een nieuwe naam bedenken voor de club.

Regels en Verantwoordelijkheden

De sluitingstijden van de kantine aanhouden i.v.m. Elk team is zelf verantwoordelijk voor het goed invullen van zijn en/of haar deel op het wedstrijdformulier, dit geldt zeker voor de uitwedstrijden omdat deze formulieren niet worden nagekeken door het wedstrijdsecretariaat van v.v. ’t Goy. Eventuele boetes die v.v. Wanneer een wedstrijd wordt gestaakt ivm collectieve excessen zal v.v. V.v. ’t Goy zal deze boete doorberekenen aan de betreffende spelers/leden van dit team die hiervoor verantwoordelijk zijn geweest en deze tevens schorsen voor een nader te bepalen periode. Tevens kan de KNVB bij het betreffende team 1 één of meerdere winstpunten in mindering brengen op de competitiestand. Uiteraard kan het Bestuur van v.v. Vanzelfsprekend gaat het Bestuur er vanuit dat bovenstaande voorvallen niet bij onze senioren zullen voorkomen maar bij dezen is het wel duidelijk vermeld wat het standpunt van v.v. Ieder team is zelf verantwoordelijk dat de wedstrijdformulieren (en eventueel strafformulieren e.d.) op tijd (gelijk na de wedstrijd) worden opgestuurd naar de KNVB. Elke boete moet het team zelf betalen (voor bv. Het wedstrijdformulier moet volledig in worden gevuld: als wedstrijdcoördinator mag je T. van Bentum BBZR207 invullen. Het relatienummer van v.v. Voor het aanvragen van snipperdagen worden kosten (45 euro) in rekening gebracht door de KNVB. Elk team moet zelf voor een scheidsrechter zorgen, als de KNVB er geen heeft aangesteld. M.i.v. Wil je je lidmaatschap beëindigen bij v.v. ’t Goy? Dan moet je dat vóór 31 mei van het lopende jaar schriftelijk doorgeven aan Tonnie van Bentum, secretaris v.v. ’t Goy, Beusichemseweg 45, 3997 MH ’t Goy.

Recente Ontwikkelingen in de Voetbalwereld

Hou de naam van v.v. Voetballen is voor iedereen! Update Henk Droste Toernooi i.v.m. S.v. STEVO wint overtuigend van FC Suryoye. Vermolen/West Geesteren wint wijkvoetbaltoernooi in Geesteren. Gezocht: verzorger/sportmasseur (m/v) 1e selectie m.i.v. STEVO weet weer wat winnen is. DE VTON-APP VOOR ALLE JEUGDSPELERS STEVO ! Hervatting trainingen jeugd .. Hulp CSI-CHIO Twente 2019 namens R.K.V.V. STEVO JO19-1 verdiend met 1-2 onderuit tegen ATC ’65 JO19. STEVO toont veerkracht. STEVO JO19-1 laat tanden zien in vierde divisie. STEVO maakt korte metten met Longa '30. Wijkvoetbal van start in Geesteren. STEVO JO19-1 met 1-0 onderuit bij Vr. STEVO JO19-1 wint ook van SVZW JO19-1. Quizzztime..!!! STEVO A1 neemt ook hobbel Oranje Nassau. St. STEVO zet zegereeks voort. Mededeling i.v.m. STEVO zet stijgende lijn voort. Fikse afstraffing voor STEVO JO19-1. STEVO niet opgewassen tegen Rohda Raalte. STEVO en Rigtersbleek delen de punten. FC TWENTE wil samenwerking met o.a. STEVO zaterdag in Enschede voor beker tegen Sp. STEVO uit de beker na 5-0 nederlaag tegen Sp. STEVO JO19-1 zet succesreeks voort. STEVO JO19-1 wint ook ‘gemakkelijk’ 5e wedstrijd. Nieuwe shirts voor STEVO JO15-1 van HS Lifestyle. STEVO A1 bekert verder na strafschoppen. STEVO pakt op karakter, inzet en tactiek eerste overwinning. STEVO wint ook 2e bekerwedstrijd. STEVO start sterk in de beker. Nieuwe voetbal.nl app is live! Speelschema STEVO 1 seizoen 2017-2018. Indeling eerste klasse E bekend. Loop & Coördinatietraining STEVO Pilot meer dan geslaagd! STEVO JO17-1 speelt finale nacompetitie bij Bon. Kampioenendag bij STEVO. STEVO doet goede zaken. STEVO te laat op stoom tegen Alcides. Wesselink Buunk B.V. Indeling voorjaarscompetitie STEVO-jeugd. STEVO, FYSIOTH. STEVO JO17-1 doet goede zaken. STEVO zondag naar koploper Bemmel. Eerste nederlaag voor STEVO 2. Eerste thuisoverwinning dit seizoen van STEVO. Gemeentelijk D-team maakt zich op voor 10e editie Intern. Voorjaarsreeks jeugdvoetbal zaterdag 11 febr. STEVO toont weer ware gezicht. STEVO J-O19 opnieuw tot winst. STEVO A1 gaat goed van start in de beker. ”The winner takes it all”. Invullen STEVO-EK-POULE. STEVO A1 speelt zaterdag return tegen Achilles '12 A1. STEVO A1 door in nacompetitie. STEVO E3 pakt titel in de laatste minuut tegen Kloosterhaar E1. Ook Achilles '12 kan STEVO niet afstoppen. STEVO trein dendert door. STEVO B1 blijft op titelkoers. STEVO 3 blijft verliezen. STEVO weet weer wat winnen is. STEVO opnieuw onderuit. STEVO blijft winnen. STEVO 3 weet weer wat winnen is. Off-day STEVO 2. STEVO zondag 24 jan. Veel animo voor darttoernooi komende vrijdag bij STEVO ! Donderdag 21 januari start jeugd keeperstraining. Lijnen kalken onder de wedstrijd. Veteranen eten snert bij snertweer. STEVO E1 heeft titel binnen handbereik. STEVO B1 heeft geen kind aan Overdinkel B1. STEVO laat winst in slotfase glippen. STEVO gedeeld koploper na de 1-2 winst op Wijhe '92. STEVO 3 revancheert zich knap. Koen Haverkort, Tom Höfte en Stan Harmelink in Gem. Ook Turkse Kracht moet er aan geloven. 1-1 Gelijkspel voor STEVO 2. STEVO A1 zet ongeslagen reeks voort. STEVO A1 dendert door. STEVO zet opmars voort. STEVO 2 geeft twee punten weg aan Heino 2. STEVO A1 opnieuw tot winst. STEVO 3 laat in slotfase winst liggen. STEVO B1 wint opnieuw. STEVO 3 wint wel in de competitie. STEVO A1 voortvarend van Start. VTON-presentatie 21 aug. Woensdagavond 19 aug. Doe mee aan de eredivisiepoule van STEVO. STEVO A1 speelt zaterdag allesbeslissende wedstrijd tegen Bon. STEVO 2 grijpt laatste strohalm. STEVO redt het niet tegen Bon Boys A1. STEVO Crowd avond op 29 mei. STEVO 2 nog alle kans na 1-1 gelijkspel. STEVO B1 gaat voor de dubbel! STEVO 2 ondanks winst toch nacompetitie. STEVO en Schalkhaar delen de punten. Businessclub STEVO vermaakt zich opperbest bij B.M. STEVO weet weer niet te winnen. STEVO 3 laat kans op heroveren koppositie liggen. STEVO 2 laat weer van zich horen. STEVO laat het lelijk afweten tegen KOSC. STEVO en PH in evenwicht. HELP! Offday STEVO 2. STEVO 2 herstelt zich van domper tegen HSC '21. STEVO 3 zet triomfreeks voort. Afknapper voor STEVO 3. Frans Veenhuis wint kruisjas kaartavond nr. Domper voor STEVO. PLUS voordeel voor onze leden. STEVO wint met 3-2 van Victoria ’28. competitie-indeling jeugdteams voorjaarscompetitie bekend. Willy Oude Wesselink wint kerst kruisjasavond. STEVO 2 stunt opnieuw. Sleutelduel voor STEVO tegen Achilles ’12. STEVO wint met 2-0 van Overwetering. Enorm succes tweede editie SVGT Kids-voetbaltoernooi. Kruisjasseizoen bij STEVO weer in aantocht. STEVO 3 opnieuw tot winst. Eerste puntje voor STEVO 2. STEVO 9 – UD 7 zondag 21 sept. STEVO A1 opnieuw tot winst. STEVO 2 moet nog wennen aan hoofdklasseniveau. STEVO speelt 1e competiewedstrijd 7 sept. STEVO A1 grijpt laatste strohalm tegen MVV ’29. Voordeel halen bij de PLUS en STEVO steunen. 12 april alle 2e jaars E spelers/sters (geb. Prima overwinning STEVO 2 op Schalkhaar 2.

tags: #team #vos #zaalvoetbal #geschiedenis